Gezen Tavuk

Gezen Tavuk Günümüzde dünya ve ülke nüfusumuz hızla artıyor. Artan nüfusla birlikte gelen yiyecek ihtiyacı önemli bir sorun teşkil ediyor.

Yiyecek üreten firmalar yiyecek ihtiyacını karşılamak için doğal olmayan yöntemlerle gıda üretimi yapıyor. Gezen Tavuk En çok tüketilen gıdalardan biri olan tavuk da birçok firma tarafından daha kolay ve ucuz yöntemlerle doğal olmayan yöntemlerle üretiliyor.

Gezen Tavuk

Biz Aktayarka.com firması olarak doğal yöntemlerle tavuk ve yumurta üretimine öncelik veriyoruz. Kapalı ve havasız alanlarla tavuk yetiştirmek yerine tavuklarımızı serbest bırakıyor ve doğal hayvanlarla beslenmelerini sağlıyoruz. Böylece gezen tavuk adı verilen doğal bir şekilde beslenen tavuk ve yumurta üretiyoruz.

Gezen tavuk ve normal tavuk arasındaki farklar?

Bu sorunun cevabı son derece basit. Tavuk Satışı Gezen tavuk daha doğal ve canlı hayvanlarla beslendiği için vitamin ve besleyicilik açısından normal koşullarda üretilen tavuklardan daha verimli oluyor.

Ayrıca gezen tavuklar kesildiği zaman normal koşullarda üretilen tavuklardan daha besleyici ve lezzetli bir ete sahip olmuş oluyor.

Artık tüm dünyada gezen tavuk üretimi teşvik ediliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. gezen tavuk Gezen Tavuk için yorumda bulun

    Gezen Tavuk için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gezen Tavuk için ilk yorumu yapabilirsin.