Açık Kök Meyve Fidanı

Açık Kök Fidanlar

Ekim ayından Mart ayının sonuna kadar geçen süre zarfında dikilen fidanlara açık fidan adı verilir. Sektörde açık fidan satışı yapan birçok firma vardır. Fidanlık sitesi olarak badem, ceviz, zeytin, asma, zeytin, elma, kiraz fidanları ile meyve fidanı anaçlarının satışını yapmaktayız. Bunların yanı sıra sitemizde süs bitkilerinin, tıbbi aromatik bitkilerin, üzümsü meyve fidanlarının ve bahçe ekipmanlarının satışlarını da yapmaktayız.

Tüm fidelerimiz %100 doğaldır. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Satın aldığınız fidelerin ya da bitkilerin dikimi ve yetiştiriciliği hakkında da gerek duyduğunuz takdirde bilgi sunmaktayız. Telefonla ya da site üzerinden sipariş verip güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Hızlı kargo ile fidanlarımız ve bitkilerimiz zarar görmeden sizlere ulaşmaktadır. Bunun yanı sıra herkesi bitki dikimine teşvik etmek için güncel kampanyalar ve indirimde ürünler siteye eklenmektedir.

Açık Kök Fidanları Nelerdir?

Sitemizde Ekim ve Mart ayı içerisinde dikilen açık kök fidanlarını satışı yapılmaktadır. Bu konuda müşterilerimize istediği ürünün farklı çeşitleri hakkında da bilgi verilmektedir. Sitede bulunan ürün yelpazesi ile açık kök fidanlarını temin etme imkanınız vardır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Açık Kök Meyve Fidanı için yorumda bulun

    Açık Kök Meyve Fidanı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Açık Kök Meyve Fidanı için ilk yorumu yapabilirsin.